Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний

Шановні відвідувачі!

Тимчасово неможливо розрахуватися платіжними картками через POS-термінали, в центрі обслуговування "Паспортний Сервіс". Будь ласка потурбуйтесь про достатню кількість готівки – готівкові платіжні термінали працюватимуть в штатному режимі!

    Просимо звернути увагу, що реєстрація в електронній черзі у центрах «Паспортний сервіс» здійснюється лише у разі особистої присутності заявника і наявності повного пакету документів, необхідних для оформлення паспорта, та після перевірки цих документів працівниками центру.
Ознайомитись з переліком документів можна в розділі:

Зручне оформлення закордонного паспорта для осіб, які не досягли 16 років, в м. Кривий Ріг, вул. Олександра Поля (Жовтнева), 14

Вартість вказана без урахування банківської комісії.

Закордонний паспорт
біометричний
терміновий

1210.32грн.


Детальніше
 • 810.32 грн. - Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація
 • 400 грн. - Послуги підприємства

Закордонний паспорт
біометричний
не терміновий

957.32грн.


Детальніше
 • 557.32 грн. - Адмінпослуга, бланк і його персоніфікація
 • 400 грн. - Послуги підприємства
Закордонний паспорт

Закордонний паспорт - паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи та дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну. Громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон.

Що необхідно зробити, щоб отримати закордонний паспорт:

закордонний паспорт україна
 1. Узяти паспорт з реєстраційним номером облікової картки платника податків (ІПН) і прийти в "Паспортний сервіс"
 2. Подати потрібні документи
 3. Сплатити послугу (на місці)
 4. Сфотографуватися (на місці)
 5. Після отримання SMS, прийти і забрати свій закордонний паспорт

Необхідний перелік документів для оформлення закордонного паспорта:

 1. Оригінал свідоцтва про народження.
  1. Якщо свідоцтво про народження було видано ЗАГС-ом України (або консульством України за кордоном), та обидва батьки на момент народження були громадянами України і це зазначено в свідоцтві - достатньо оригіналу свідоцтва про народження.
  2. Якщо свідоцтво або документ про народження було видано іноземними уповноваженними установами за кордоном, може знадобитися легалізація та нотаріально завірений переклад на українську мову. Настійно рекомендуємо звернутися до менеджера по телефону для отримання повної консультації.
  3. Якщо свідоцтво або документ про народження було видано установами в невизнанеми Україною країнах та регіонах (Косово, Автономна Республіка Абхазія, Автономна область Південна Осетія, ОРДЛО, АР КРИМ в складі РФ) - може знадобитися звернення до суду для встановлення факту народження та отримання громадянства України. Настійно рекомендуємо звернутися до менеджера в телефонному режимі для отримання повної консультації
 2. Паспорт громадянина України у вигляді картки (для особи, яка досягла 14-річного віку).
 3. Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (за наявності);
 4. Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов'язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. У разі якщо ПІБ матері або батька не співпадають зі свідоцтвом про народження, додатково надаються документи, що підтверджують факт зміни ПІБ (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
 5. При замовленні другого закордонного паспорта рекомендовано наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, оформленого на інше прізвище);
 6. Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати; (оплата здійснюється на місці через термінали самообслуговування);
 7. Документи, які є підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо)

Особливості транслітерації детальніше.

Всі діти можуть фотографуватися на місці!
Фотографування дітей віком від 12 років відбувається лише на місці!

 • Але якщо у вашої дитини віком до 12 років з фотографуванням можуть виникнути проблеми: лякається фотоспалаху, не може всидіти на місці, не закривати очей більше 2 секунд або дитину неможливо витягнути без сліз з ігрового майданчику, а Ви бажаєте гарне фото у документах. Ми рекомендуємо скористатися послугами фотоательє та принести нам 1 фотокартку розміром 10х15 сантиметрів. На фотокартці має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів.
 • Рекомендуємо ознайомитися з детальними вимогами для фото дитини для розуміння як правильно сфотографуватись або навіть відрепетирувати вдома.

Другий закордонний паспорт (два одночасно)

Якщо необхідно оформити два закордонні паспорти або другий закордонний паспорт за наявності першого, треба подати заяву, в якій необхідно обґрунтувати потребу частих поїздок за межі України. Це можуть бути пасажирські або вантажні перевезення, підприємницька, журналістська, туристична діяльність або участь в спортивних заходах, гастролях і тому подібне.
 

На отримання закордонного паспорту необхідно мати при собі:

закордонний паспорт україна
 1. Паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків
 2. Свідоцтво про народження дитини. З 14 років – паспорт громадянина України
 3. З 12 років обов’язкова присутність дитини при отриманні паспорту

Видача паспорта

Під час видачі паспорта проводиться процедура верифікації. Заявник візуально перевіряє персональні дані, внесені до паспорта.

Якщо заявник не отримав паспорт протягом місяця з дня його оформлення він повертається відповідному територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС для зберігання;

Якщо заявник не отримав паспорт протягом року з дня його оформлення він знищується.

закордонний паспорт Коли закордонний паспорт буде готовий - Вас повідомлять по SMS

Публічний договір про надання послуг

Гарантії

киев

Наше підприємство належить до сфери управління Державної міграційної служби України, а тому якість обслуговування населення перебуває під постійним контролем. Звертаємо увагу, на те, що ми однаково якісно обслуговуємо всіх громадян України без винятку, як естрадних зірок і політиків, так і студентів чи пересічних громадян. Рівень нашого сервісу є найвищим.


Паспортний сервіс

Закордонний паспорт до 16: 4.8/5 - 1038 відгуки

Gorodok galary

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності